14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

 

15.09. Výjížďka na Vysočinu

 Setkání se narodilo  na fóru motorkářů.  Současně, probíhala diskuze k tomuto výletu i na moto-werdík. Nakonec nás jelo pět. Werd, Twigy, Micky, Šakal,  a já.
Já jsem se setkal v 11hod. s Twigy v Brandýse, odkud jsme společně přejeli do Kostelce, kde jsme byli samozřejmě první.  Za chvíli přijel Werd, potom Micky z Brna a další. Rekord ve zpoždění měl Šakal, na toho jsme čekali hodinu-:)).

Najeli jsem celkem
527km.

 

Na prvních třech fotkách jsem já , Micky s Twigy, a na třetí jsme krom Werda. který fotil všichni. Záběry jsou z místa srazu, od pumpy v Kostelci n. Č.L.

Na prvním snímku jsou všichni, kromě mě, na dalším naše stroje před restaurací kde jsme obědvali , na třetím při výběru jídla a na posledním jsme již u Jihlavy, kde se od nás odloučil Micky a jel domů k Brnu.

Zde mapka našeho toulání. Autor mapky Werd. 

Z vyjížďky  jen pár  postřehů. Počasí nám přálo, lepší snad být nemohlo. Na závěr jsem dojel do Brandýsa s Twigy, již za tmy a domů, něco kolem 80km jsem dojel okolo 21 hod. den před výletem se mě rozbil foťák, tyto snímky jsou z tel. Werda, kterému tímto děkuji.