Moje první - Honda Deauville              Nejdelší výlet - Nordkapp              Moje současná - Suzuki GSX 1250F

Vítejte na mých motorkářských stránkách   

 

    Úvod
    Něco o  mě
    Něco o mašině
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

Výlet  k zatopenému lomu 20. Srpna 2014

Video z vyjížďky.

Organizoval Vaky, sraz byl na parkovišti u  bufetu Cukrák mezi 10 – 10.30 hod  a dále u benzinové pumpy o Mníšek pod Brdy.   Sešlo se nás celkem 11. Nálada byla bujará, padaly názvy jako gulášová sekce motorkářů, a dál už jsme se chechtali všemu. K lomu v  Hříměždicích nás Vaky navedl neomylně, čekal tam na nás Kavec, (milé překvapení) ale nebyl to ten pravý. Kavec ano, ale lom ne.  (Jsou tam lomy  dva). Za chvilku byl ten druhý lom Vakym nalezen ovšem přístupný po cestě „pro endura“.  Kámen, štěrk, písek a na závěr přejezd přes strouhu po  prkénku o šířce přibližně 2x moto pneu.  Cestu se vydal testovat první Míla a pochopitelně na konci zůstal  filmovat, takže až to zpracuje, tak se teprve pobavíme.
Projet tu cestu na HD nebylo snadné, chytaly spodky a jak Michael, tak  Kareš mistrovsky  prokázali, že HD Elektra se na lesní polňačce neztratí.

Pak jsme zaparkovali na krásné zelené ploše, setřeli pot z tváří, vypili kávu  kterou nám uvařil kamarád Vakyho,  prošli se, někteří se projeli na kole za bujarého pokřiku „ NA GULÁŠ“ . Asi to asociovalo hlad, takže po rozloučení s milými hostiteli jsme vyjeli směr restaurace.  . Hospůdka v obci Malá Hraštice měla kapacitu pro sedící hosty dostatečnou, ale po nás nezůstala snad jediná porce hotového jídla. Servírka měla svatou trpělivost než se dopočítala všech  objednaných jídel a nápojů.
(Přijeli jsme dost pozdě a jídlo se přiobjednávalo dle zbylých porcí v kuchyni). Ještě než jsme začali jíst, slyšíme motorku a přijel Skyar s Aničkou, byli po obědě, takže si dali kávu a zákusek.   Po obědě jsme se rozloučili    a  rozjeli jsme se každý k domovu.  Byl to jeden z nejhezčích výletů  které jsem absolvovala. Díky Vaky, díky Vám všem „účastníkům zájezdu“  za mimořádně dobrou náladu. A abych nezapomněla. Ještě díky Bohoušovi za CD s natočeným srazem na hotelu SEN.

My jsme s Mílou vyrazili směr Praha, ovšem nedaleko od hospody byla havárka a silnice neprůjezdná. Tak jsme se otočili a jeli směr Štěchovice, Davle, Praha Smíchov atd. Po průjezdu Prahou (ucpaná, ucpaná, ucpaná) jsme zastavili za Neratovicemi u pumpy na poslední kafe.  Bohužel, kousek před Dubou bouračka, zrovna startoval vrtulník, (nezaručené zprávy říkají, že motorkář přepálil zatáčku) takže zpět, na Osinalice, Vidim, Dubá. Silnice opět ve stavu téměř pro endura, navíc provoz z obou stran. Domů jsme dorazili v 19,30 a byla jsem ráda, že jsem doma.