Moje první - Honda Deauville              Nejdelší výlet - Nordkapp              Moje současná - Suzuki GSX 1250F

Vítejte na mých motorkářských stránkách   

 

    Úvod
    Něco o  mě
    Něco o mašině
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

Drsné kilometry 2015    07.04. - 19.04.

1000 drsných km, aneb ježdění po Maďarsku, Slovinsku, Itálii, po moři,
a hlavně po Řecku.


Den  sedmý  - 14.04.    

Dnes byla na programu prohlídka Epidaurus Theatre. Ráno po snídani se konalo koupání, teda všichni do vody nevlezli, např. já ne, ale třeba Shrek si lebedil. Kilometrů nás moc nečekalo, tak vše bylo v poklidu.
Samozřejmě jsme nejeli přímo, nýbrž nám Shrek dopřál asi tak 5-8km šotolinoasfaltu, s pěknými vracečkami. Při zastávce část naší skupiny zjistila, že vede cesta na vrchol, kde byly větrné elektrárny. Samozřejmě tam jela. Od té doby, jak viděli větrník, nebyli k udržení a chtěli k němu jet -:))
Následně jsme v poklidu dojeli k  Epidaurus Theatre. Po zaplacení vstupného jsme absolvovali prohlídku, více na fotkách. A protože se nám už nějak nechtělo jezdit, tak dle navigace přímo domů, kde nás čekali hody lukulské. Pan domácí, nám ugriloval ryby, co nachytal jeho známy, a chuť se s zmraženou rybou nedala srovnat. Já na ryby nejsem, ale tady jsem si pochutnal. K tomu vino, množství neomezené, taky domácí, moc dobré, mám pocit, že mě do pokoje musel někdo pomoci. Snědl jsem dvě ryby, co vypil si nepamatuji, ale vše bylo za 10Eu. Zkrátka zase podařený den.