Moje první - Honda Deauville              Nejdelší výlet - Nordkapp              Moje současná - Suzuki GSX 1250F

Vítejte na mých motorkářských stránkách   

 

    Úvod
    Něco o  mě
    Něco o mašině
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

Polsko Balt - Mazury   2016    25.07. -01.08.

Den  druhý:  26.07.   Žacléř - Hnězdno.

Budíme se v 6hod, v 7 hod návštěva vietnamského obchodu (Centrum pro obchod), kupuji cosi co nahradí noční košili, chleba a umělohmotnou misku s praktickým uzávěrem.
Snídani nám přinesli na pokoj v 8,30 hod , z obloženého talíře natírám dva chleby a dávám do krabičky. Pak jedeme k benzince, jenže ona je zavřená a směrem k hranicím žádná není. Takže jsme museli šlápnout na plyn abychom sraz na pumpě v Trutnově stihli. Tankujeme a vyjíždíme v plné sestavě 6 motorek. Cesta klidná, spadlo pár dešťových kapek, projeli jsme se i po polském venkově kde už není  jistota zpevněných silnic, ale zase je zde menší ruch, (zatracená navigace !).
Kolem 17 hod přijíždíme k zabukovanému hotelu Gewert  v Hniezdu, což je takové středně velké město,  hotel krásný, motorky v garáži, jen restaurace není otevřena, tak nám doporučili restauraci kousek směrem do města, ta se ovšem ukázala být jen rychlým občerstvením. Pivo jsme koupili v obchodu, pojedli jsme z vlastních zásob . Spali jsme s Mikem  ostaní byli ve vedlejším pokoji kam jsme se večer seskupili abychom  naplánovali zítřek a hlavně ochutnali zakoupenou vodku.   Ráno nás čeká milé překvapení. Snídaně švédským stolem, krásně prostřená, s planoucí svíčkou a číšníkem jen pro nás.
Kromě několika druhů uzenin a sýrů jsme obdrželi míchaná vajíčka, kávu, čaj atd. Takže moje krabička je opět plná, vejdou se do ní dva obložené chleby.

Najeto 334 km