14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

 

01.09. 07 Nová Paka (autoveteráni) a Dětenice (krčma)

Vyjeli jsme v 10,50hod. vrátili  18,40 hod. 
Najeli jsme celkem 249 km

Výlet jsme realizovali opět s Ivanem a Lenkou. Setkali jsme se zase v Zahrádkách v 11hod. Setkani klaplo s časovým rozdílem cca 20 vteřin. Ze Zahrádek jsme vyjeli hned směr M. Boleslav, Jičín, tam jsme si u pumpy dali kávu, a pokračovali na N. Paku. Vzhledem k polední přestávce jsme navštívili místní hostinec, kde jsme udělali velkou chybu a dali si sekanou. Byla dobrá, ale netušili jsme co nás čeká v Dětenicích.

Série snímků z Jičína kde jsme se stavili na kávu. Moc teplo nebylo, ale šlo to. První snímek je z neskutečně dlouhé kolony motorek, vyjížďka ze srazu v Lešanech. Na posledních dvou je Ivan s Lenkou v plné jízdě. Na třetím od konce jsme před N.Pakou, kde jsme něco kupovali v místní prodejně.


V N. Pace na sekané. Vyplnili jsme čas polední přestávky v expozici autoveteránů.

Řada záběru veteránů. V podstatě všechny byly na prodej. Ten Jaguar E-type se me docela libil. Tak až jej zlevněj asi tak o 90% budu tam-:))


Série snímků, než jsme vlezli do krčmy.

Snímky z krčmy. Uvítání fakt stálo za to, nejdřív UHNI!! potom, co budete chlastat, co k žrádlu ap. Docela zážitek. Ale jídlo výborné, nešlo to sníst, co toho bylo a celkově zajímavý zážitek. Ostatně ze snímků je patrné, že jsme nestrádali. A to jsme si dali talíř chudého pocestného. Jak asi vypadal pro bohatého??? ten třeba příště-:))

Poslední snímky jsou z Mělníka, kde jsme zastavili u pumpy, dali kávu a po chvilce ještě společně dojeli do Polep kde jsem se rozešli. Ivan s Lenkou pokračovali na LT a domu a my přes Uštěk taky.


Závěr: opět velice hezky strávené odpoledne, počasí nám přálo, nezmokli jsme, teda aspoň my Ivan s Lenkou cestou do Zahrádek ano a hned 3x -:)) Nebylo vedro. A zážitky z krčmy jsou fakt dobré. Tak ať se daří holoto -:))