14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

 

29. 07. 2007  Výlet na Macochu

V sobotu večer jsem si všiml na netu, že  Werd pořádá výlet na Macochu. Raději jsem se nehlásil, měl jsem obavy, že zaspím a měl jsem za sebou z předešlého dne 923km v jednom dnu  z cesty ze Sinsheimu. Ale nakonec jsme ráno vstal a hurá do Říčan. Měl jsem to 100km. Tam jsem měl starosti s nalezením  místa srazu, myslel jsem, že si budu pamatovat mapu a samozřejmě nepamatoval. Přijel jsem trochu později, ale správně mé očekávání, že se nevyjede přesně se naštěstí splnilo.  Od pumpy v počtu mam pocit 10 motorek jsme v 9,20hod. vyrazili.

Celkem najeto: 595km


Fotky jsou z místa srazu, benzinka v Říčanech.

 

První foto je od pumpy kde jsme stavěli, již si nepamatuji kde. Další jsou od pumpy v Zruči, kde byla technická vložka. Následně Werd zkontroloval u všech napnutí řetězů. Nevynechal ani kardany-:))


První dvě fotky jsou od pumpy cca 20km před Macochou, tam se na nás zajeli podívat hasiči, projeli a jeli dál. Poslední fotka je z parkoviště u Macochy. Pak jsme měl plnou kartu a nemohl jsme fotit. Následoval oběd v rest. u parkoviště, obsluha docela otřesná, čekali jsme dost dlouho. Ale jídlo špatné nebylo. Po obědě prohlídka Kateřinské jeskyně a po ní jsme se musel s ostatnimi rozloučit a přes Svitavy,  HK domu. Od HK až domu něco přes 100km docela obstojně lilo. Domu jsem přijel okolo 19hod.
Moc hezký výlet s příjemnou partou lidí.