14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

26.07 Výlet  na hrad Loket

 Vyjel jsem v 9,00hod. vrátil v 20hod. Najeto 435km.
Podle GPS jsem najel na Mělník 50km, dále na Loket 145km, z Loktu na Kynžvart 47km, a domu z Kynžvartu 195km. Údaj z GPS  rozdílem 2km koresponduje s tachometrem.

Před časem jsem do těchto končin zabloudil s Milanem Kawou a od é doby mě hrad lákal. Počasí bylo pěkné, tak nic nebránilo vyjet. Jel jsem přes Mělník, Slaný, Karlovy Vary, Loket.
 

Několik fotek z hradu. Vzhledem k teplu jsem neváhal, převlékl se do kraťasů  a vyrazil. Věci jsem všechny zamkl na mašině, boty dal pod bundu. Vše jsem našel ok. Koule na snimku jsou kamenné vážili okolo 20kg a létali okolo 300m. Vylezl jsem na věž, odkud byl fakt pěkný výhled. Foto před tím jsou odkryté klenby.

Expozice výslechů právem útrpným je docela naturalistická. Je doprovázena zvuky, některé postavy se hýbají, a krutost to byla,,, zkrátka středověká. Jinak vězení fungovalo do roku 1948. .

 
 

Poslední tři snímky jsou z Lázní Kynžvart, přes které jsem jel domu. Dal jsem si tam kávu, pohar a cca po hodině vyrazil. Věci jsem měl u paní na parkovišti. Deauvill stál v dobré společnosti Kawy a Hondy. Zpět jsem jel podle navigace a docela zajímavá, místy sice dost rozbitá, ale pěkná cesta. Jel jsem z Kynžvartu na Kladskou.Teplá, Kounice, Bochov, Lubenec, Podbořany, Všechlapy, Lovosice, Litoměřice a domu.