14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

 

14. 10.  07 Západní Čechy

Vyjel jsem v 19,00hod. vrátil v   19,00 hod. 
Najel jsem celkem 528 km

K tomuto výletu došlo,  poněkud rozpačitě. Původně jsem chtěl jet do Čekyně, už v pátek. Pracovní povinnosti mě neumožnili tam jet ani v sobotu,  protože  jsem měl předběžně domluveno s Milanem, že vyrazíme někam,  ten se neozval, tak nakonec  jsem ráno vyjel na Mn. Hradiště s tím, že dál uvidí. Ovšem před Mn. Hradištěm volal Milan, zda jsme četl mail, kde mě psal o plánovaném výletu. Tak se vše vysvětlilo, já v Mn. Hradišti vyřídil  potřebné a ujížděl na místo srazu do Loun. Přijel jsem s cca 20min.zpožděním. Z Loun jsme odjeli do Ostrova n. Ohří, kde jsme měli schůzku se čtvrtým účastníkem výletu, Honzou, znalcem místních lokalit.   

Na prvním fotu  je Milan s Jirkou na pumpě v Lounech, kde jsme se sešli. Na dalším jsme všichni tři. Následná fota jsou z Ostrova n. Ohří, kde jsme se sešli s Honzou.


Další fota jsou z první výletní zastávky - Kynžvart. Zde jsme si dali kávu, čaj pro zahřátí, a poseděli cca 1/2 hodiny. Poslední dvě fota jsou již z příprav na odjezd z Kynžvartu. Další cíl byl hrad Loket. 

Série fotek z Lokte. Určitě se na Loket ještě podívám, v trochu teplejším počasí a hrad i s podhradím si prohlédneme.

 
Poslední fota jsou z pumpy cca 10km před Louny, kde jsem se rozloučil s Jirkou, Honza již před tím odbočil na Ostrov a já s Milanem pokračoval k pumpě kousek za Louny, kde jsme si dali kávu a ja měl před sebou cca 80km domu.

Závěrem: letos toho asi již moc nenajezdím a těchto skoro 530km byl pravděpodobně poslední větší letošní výlet. Zatáčky směrem k hradu Loket si nic nezadají s Dubou, jeli jsme celkem opatrně, přeci jen, listí na silnici, chladno... V klidu jsem se vrátil domu okolo 19hod. a byl jsem docela vděčen za teplo domova vyjádřené ve stupních Celsia -:))