14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

03. 05. 2008 Krkonoše

02.05 jsem strávil v práci a navečer jsem zajel na chvíli do Jablonce n.N.  Asi v 19hod. jsem byl doma a chystal se na sobotu.
Měl jsem domluveno s kolegou "deauvilistou", že se setkáme ve Vrchlabí na svěceni motorek. To mě moc nevyšlo, zdržel jsem se v Jablonci, tak jsme se setkali až nahoře na Špindlerově boudě, kam byl mimořádně povolen vjezd. Cesta nahoru nic moc, samý písek, a proti mě nepřetržitý had motorek. Vyjel jsem z Jabl.n.N. asi v 11,30 a setkali jsme se okolo 13hod.

Nahoře bylo docela požehnaně sněhu. Na Deauvilu přijeli dva kolegové, se kterými jsem jel   následně ještě do Míseček. Skupinu s námi tvořili manželé na  BMW  1200GS. Bylo úžasné počasí, krásné výhledy do okolí.

.

Již na Mísečkách, kde jsme se chvíli zdrželi v místní restauraci. Na posledním fotu je celá naše  skupina. Nejstaršímu z nás je 64 let a zavidím jeho fyzičku, a mladistvou mentalitu. Kolik nám třem deauvilistům bylo dohromady se bez kalkulačky nedá spočítat -:)))) Najel jsem po Krkonoších celkem 280km, a celkově ten den 360km.  Dá se řící, že jsem si od čtvrtka do neděle zajezdil, celkem najeto skoro 750km.