14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

26.07 Výlet  na Broumovsko

 Vyjel jsem v 8,30,00hod. vrátil v 19hod. Najeto 445km.

Již dlouho mě lákalo podívat se na Broumovsko. Tak jsem si to v neděli splnil. Kdysi jsme v této lokalitě pár dnů pobyli, tak jsme byl zvědav co najdu a poznám.
Cesta začala jako snad každá, jel jsme na Mělník, vyklopil tam co bylo třeba a přes MB, Jičín, Trutnov, Adršpach, Teplice n. Metují  do  Březové, ta se ale již jmenuje jinak.
Rovněž výhled na kostel je zastíněn stromy, které před lety byly podstatně menší. Dále jsem dojel do Meziměstí, tam mě překvapilo  pěkné nové koupaliště zajel podíval na Vižňov, a následně do Broumova. Tam jsem si domluvil sraz v 13,30hod s Jirkou a Milanem.

  

První foto je z Březové na "typickou " vesnickou stavbu. Na další je vidět, jak není vidět kostel. Na další je pěkný domek ve Vižňově. Následuje pohled na koupaliště v Meziměstí, bývalý zemědělský areál v Hejtmánkovicích a na závěr náměstí v Broumově.

Z Broumova jsme přejeli na Hvězdu, krásné počasí, pěkný výhled a zde jsme si dali kávu. Dál jsme pokračovali na Náchod na Jiráskovu chatu. Po cestě nám nedali přednost do leva odbočující krávy-:)) Fotky jsou z Hvězdy a cesty na Jiráskovu chatu.Pohled z rozhledny dolu na mašiny, dále po okolí a poslední na chatu.  Na třetím snímku je pěkně vidět vodní nádrž Rozkoš. Dá se říci o včerejší neděli, - móc pěkný den.