"

    14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

 

26.08. 07 Bozkovské jeskyně

Vyjeli jsme v 10,50hod. vrátili  19,00 hod. 
Najeli jsme celkem 269 km

K tomuto vyletu došlo,  s Ivanem a Lenkou po seznamení, jak jinak nez po internetu. Sraz jsme si dali v 11. hod. v Zahrádkách. Povedlo se, (jak jinak) a chvili po 11hod. jsme vyjeli smer Bělá p. B. dále na Mnichovo Hradiště, po staré silnici směr Turnov, Železný Brod, Bozkov. Tam jsme si prohlédli jeskyně. Po prohlídce jsme sjeli do soukromého muzea v Hájích nad Jizerou které jsme nakonec nenavštívili. Důvody byly dva, bylo ten hlavní bylo zavřeno a cena vstupneho byla docela vysoká.

Na prvním fotu jsou naše mašiny v Zahrádkách, kde jsme se sešli. Další fotky jsou ze Svíjan, kde jsme si dali něco k jídlu. Resp. rohlík a polévku.
 
Již v Bozkově, kde jsme sjeli až k jeskyním, aby jsme následně byli vyhnáni na parkoviště. Na fotkách odjíždíme z parkoviště.


Fotky z posezení před jeskyněmi a z haly kde jsme platili vstupné.

Fotky z prostor jeskyně a my při prohlídce.

První foto je z cesty na parkoviště od jeskyň, další jsou z parkoviště.


Fotky jsou z cesty zpět jeli jsme trochu komplikovaně, z Turnova na Záskalí, starou cestou na Liberec, odbočili jsme na Český Dub a následně do Mnichova Hradiště a přes Mimoň do CL.
Ivan s Lenkou to měli domu ještě asi 70km.
Závěr: velice hezky strávené odpoledne, počasí nám přálo, hezky jsme si zajezdili a poznali jsme fajn lidi, jak taky jinak, když mají Deauvilla -:))