14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

Vítám Vás na mých stránkách. Budu se snažit je pravidelně aktualizovat a  upozornit na případné změny, či doplnění.  Těch v současnosti  mnoho nebude, neboť motorka odpočívá v garáži. Ale s příchodem jara, respektive stálejšího počasí jistě dojde ke změnám. Budu rád, když mně napíšete do knihy návštěv, nebo pošlete e-mail. Vaše názory,  příspěvky rád zveřejním.
Na Vaše případné reakce se těší  "Deauvillista" Míla

15.01. Našel jsem první příspěvek v knize návštěv, děkuji.

15.01. Dnes jsem se poprvé letos svezl. Sice jen do LB (62km) a účelem byla návštěva servisu a provedeni prohlídky na 10 000km. Bližší včetně pár fotek umístím do různého.

23.01. Tak jsem se letos svezl podruhé a včera (22.01) jsem si přivezl motorku z Liberce (servisu)  domu. Myslím, že na poslední chvíli. Počasí se prudce horší. Minipopis jízdy je v různém.

31.01. Dnes se mě dostal do ruky časopis motocykl 2/07. Byl jsem článkem Alpen masters a následným hodnocením Deauvilla v něm příjemně potěšen. To, že v bodovém hodnocení získal stejný počet bodů jako Kawasaki ZZR 1400 muví za vše. Nemá cenu si něco namlouvat, výkon není nijak strhující, ale celková vyváženost mašiny je dle testu velmi dobrá. Utvrdilo mě to v názoru, že jsem si vybral dobře.Jen např. přesnost řízení byla z hodnocených mašin u Deauvilla hodnocena nejlépe.Pro ovladatelnost v soutěskách platí to a samé.