14.06. 2007 výjezd na Grossglockner

Honda Deauville NTV 700

  Vítám Vás    

    Něco o  mě
    Něco o mašině
    Jízdy
    Benzín
   Realizované výlety
   Fotogalerie
   Kontakt
   Návštěvní kniha
    Archiv
   Odkazy

TOPlist

 

2008

30.06. Konečně jsem dodělal reportáž z cesty po Slovensku.  Uplynulý týden jsem si dost zajezdil, ve středu jsem byl v Olomouci, cestou zpět jsem si docela "užil". Po cestě větve ze stromů, spousta nečistot zplavených z cest deštěm, a chvílemi okolo Jičína jsem měl obavy aby mě vítr nesfoukl-:)). Od Jičína, až domu jsem jel v nepřetržitém lijáku.
V pátek jsem odjel podívat se na Orlí Hnízdo do Berchtesgadenu vrátil jsem se v neděli odpoledne, ale to bude další reportáž.  Koukal jsem, že letos mám najeto již přes 10 000km.

20.06. Přidán čtvrtý den z dovolené po Slovensku

19.06. Přidal jsem třetí den z dovolené po Slovensku. Jelo nás již "hodně".

18.06. Včera večer jsem se vrátil ze Slovenska a snažím se zpracovat reportáž. Rozložil jsem ji na dny, prozatím den 1.  a  den 2. Zítra přidám již cestu se slovenskými kolegy.

10.06. Pomalu se připravuji na zítřejší cestu na Slovensko. Vrátit bych se měl v pondělí 16.05.
Z cesty samozřejmě zpracuji reportáž. V sobotu 07.05. jsem byl v Lukášově a tam přespal do neděle. V neděli 08.05. jsem se vrátil ráno a odpoledne jsme jeli s manželkou do Vejprt.

02.06. Sobota s nedělí, to zkrátka nešlo nejezdit.  sice moc času nebylo, v sobotu jsem vyjel s Petrem, který se vrátil z Jordánska na Mělník, podívali se na plavební komoru. Cestou tam jsme jeli přes Dubou, zpět přes Kokořín a hrad Houska, kde jsme se stavili na občerstvení. V neděli jsem vyjel v osm ráno směrem na Uštěk, Zubrnice, Březno, Děčín, Hřensko, zpět do Děčína, na Sněžník, a přes UL do Zubrnic kde jsem se stavil v železničním muzeu. Odpoledne jsme spolu s manželkou jeli na otočku na Mělník, jen tak nalehko ve džinách. Totálně jsme promokli, od Želíz až do Dubé padali "provazy" vody. Fotky ze soboty jsou  zde, z neděle zde.